Ahoj Madagaskar

Program zájezdu

1.DEN: PRAHA – NOSY BE Přílet na letiště Nosy Be. Transfer z letiště do přístavu. Nalodění na katamarán. Volný čas. Oběd a večeře na katamaránu.

2.DEN: NOSY BE – MOŘSKÝ PARK TANIKELY – BAIE DES RUSSES Snídaně. Přesun do mořského národního parku TANIKELY/cca 1 hodina plavby/. Zakotvení na hraně korálového útesu. Právě v tomto přírodním akváriu je možnost šnorchlování, možnost se vydat vstříc mořským želvám a rybám z Indického oceánu. Oběd na palubě, plavba směrem k historickému místu La Baie des Russes, cca. 4 hodiny plavby po moři. Toto ústí, jež bylo útočištěm námořníků po několik staletí, nabízí ideální kotviště na noc. Večeře a nocleh.
3.DEN: NOSY KALAKAJORO Snídaně. Poté několikahodinový přesun s možností relaxu na palubě k neobydlenému ostrovu Kalakajaro. Čas na odpočinek, opalování a šnorchlování u korálového útesu, který je znám okouzlujícím podmořským životem a je oddělen stromy přesličníku. Večeře a nocleh.
4.DEN: NOSY ANTANY MORA Snídaně .Plavba na NOSY ANTANY MORA, malý ostrov téměř celý pokrytý kokosovými palmami. Návštěva kokosové plantáže s ochutnávkou. Volný čas na odpočinek, koupání a opalování .Večeře a nocleh.
5.DEN: NOSY VALIHA Snídaně.Plavba na NOSY VALIHA .Ostrov překypující rozmanitostí a bohatstvím podmořského světa.Čas na šnorchlování, opalování a procházku po ostrově okouzlujícího svou krajinou a atmosférou.Věčere, volný čas a nocleh
6.DEN: BARAMAHAMAY Snídaně. Plavba směrem k ústí řeky BARAMAHAMAY. Kotvení poblíž širokého ústí řeky obklopené divokou zvěří a mangrovými lesy. Vylodění, procházka mangrovými lesy, mezi zvuky dívoké zvěře a bezpočtu druhů ptactva. Návštěva vesnice a školy. Návrat na katamarán, večeře a nocleh.
7.DEN:NOSY IRANJA Snídaně. Plavba k NOSY IRANJA, známý jako želví ostrov. Je to jeden z nejkrásnějších ostrovů Madagaskaru s nádhernou lagunou spojující obě části ostrova. Procházka k majáku kde z přilehlé vyhlídky je malebný výhled na lagunu s bílým pískem , tyrkysové vody oceánu a bujnou zeleň ostrova. Volný čas. Zpáteční cesta do NOSY BE. Večeře a nocleh.
8.DEN: NOSY BE – PRAHA Snídaně.Transfer na letiště a odlet do Prahy. Klienti, jež mají zakoupený navazující pobyt u moře,budou mít zajištěný transfér do hotelu.

Informace

Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 8 osob.
4 dvoulůžkové kajuty, každá kajuta má svoji koupelnou (WC, umyvadlo, sprcha) a také samostatný vchod; 2 malé skříňky v kabině: gauč, pohovka, stůl, kávovar, varná konvice; na palubě: sprcha (sladká voda), koupací plošina, nádrž na sladkou vodu, nádrž na teplou vodu.
Plavba je rekreační.
Posádka (kormidelník a steward – anglicky ) se stará o bezpečnost plavby a udržování jachtu v čistotě. 
Stanovená trasa se může změnit v důsledku povětrnostních podmínek.
Konečné rozhodnutí o opuštění přístavu a zvolené trase vždy činí kapitán s ohledem na bezpečnost účastníků.
Denní časy plavby jsou orientační.
Měli byste si vzít teplé a pohodlné sportovní oblečení a měkké boty s bílou podrážkou. Vybavení pro rybaření a šnorchlování na palubě: maska, šnorchl, ploutve.
Můžete si přinést i své vybavení. Na palubě katamaránu není wi-fi.
Změna programu vyhrazena.
Cena nezahrnuje poplatek za vízum cca 10 EUR/týden a cca 35 EUR/2 týdny.
Vízum možné zakoupit na letišti v Nosy Be.
Palivové a přístavní poplatky splatné na místě /u kapitána / cca 100 EUR.

Cena zahrnuje

7 nocí na jachtě
stravování : plná penze 
transfer
letiště – přístav – letiště 
telefonická péče delegáta na Madagaskaru
sada ručníků a ložního prádla 
školení základních jachtařských dovedností

Tipy pro správnou volbu

* Exkluzivně u Čedoku:  Prodlužte si dovolenou a zarezervujte si navazující pobyt u moře v hotelu dle Vašeho výběru.

Zjistit termíny a ceny

Zájezdy 2023...