Perly Anadalusie s pobytem u moře

Program zájezdu

Odlet z Prahy, trasa letu: Praha – Malaga – Praha.
1. den: Odlet z Prahy do Malagy, transfer do střediska na pobřeží Costa del Sol, ubytování, večeře a nocleh.
2. den: Snídaně, volno s možností koupání a odpočinku nebo možnost individuálního výletu např. do romantického městečka Mijas/autobus s přestupem/ kde můžete mj. obdivovat bílé domečky, posedět v útulné kavárničce, zakoupit si některý ze suvenýrů v místním obchůdku nebo navštívit nedalekou botanickou zahradu, večeře a nocleh v hotelu.
3. den: Po snídani odjezd na celodenní výlet na Gibraltar – prohlídka britské kolonie, nejjižnějšího místa evropského kontinentu. Na programu je mj. krátká prohlídka města, následuje projížďka místními minibusy na skály Gibraltaru, při které si můžete prohlédnout celé město i jeho okolí z vyhlídkové terasy a dále navštívit jeskyni San Miguel a obdivovat přírodní rezervaci opiček. Po skončení projížďky je volno s možností procházky městem, posezení v některé z mnoha restaurací nebo výhodné nákupy na obchodní třídě. Odjezd zpět v odpoledních hodinách, večeře a nocleh v hotelu.
4. den: Snídaně, volno s možností koupání a odpočinku nebo možnost individuálního výletu do hlavního města provincie Malaga/autobus s přestupem/ – krásné historické a moderní město, kde si mj. můžete prohlédnout středověkou pevnost Gibralfaro, hradby Alcazaba, zbytky římského divadla, katedrálu, náměstí Plaza de Merced (rodiště malíře Picassa) a projít se městem, večeře a nocleh v hotelu.
5. den: Po snídani odjezd na celodenní výlet Cordoba – prohlídka města (procházka starou židovskou čtvrtí, návštívíme s místním průvodcem mešitu-katedrálu, projdeme se starým městem vč. Květinové uličky a také navštívíme malou synagogu), odpoledne volno s možností procházky městem, večeře a nocleh.
6. den: Snídaně, individuální volno s možností koupání a odpočinku, večeře a nocleh v hotelu.
7. den: Po snídani odjezd na prohlídku města Granada, mj. katedrála, Královská kaple, uličky Albaicínu, odpoledne prohlídka arabského sídelního paláce Alhambra se zahradami Generalife, návrat zpět do hotelu, večeře a nocleh.
8. den: Snídaně, volno v závislosti na letovém řádu, možnost koupání, transfer na letiště Malaga a odlet zpět do Prahy. Klientům, jež mají zakoupený navazující pobyt u moře, bude zajištěný transfer do hotelu.edrály, La Giralda, Zlatá věž, čtvrť Santa Cruz s typickými patii, maurský palác Alcázar

Fakultativní služby

Fakultativní služby: * příplatek za jednolůžkový pokoj.

Informace

 Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 20 osob.
Vstupy do objektů a památek při prohlídkách nejsou součástí ceny. Doporučujeme počítat s částkou cca 70,- EUR na vstupy. 
Pro vstup na Gibraltar doporučujeme platný cestovní pas.
Změna programu dle aktuální situace vyhrazena.
Důležité upozornění: Žádáme, aby klienti při zakoupení dodali potřebné pasové údaje, které jsou třeba ke vstupu do Alhambry.

Cena zahrnuje

Cena zahrnuje: • 7 ubytování v hotelu *** v pokojích s příslušenstvím dle programu • 7 polopenzí dle programu • leteckou přepravu Praha-Malaga-Praha včetně tax a příplatků • transfery do/z hotelu na letiště • dopravu luxusním autokarem během výletů • výlety Granada, Gibraltar a Cordoba včetně prohlídky dle programu (bez vstupů) • služby průvodce • pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Zjistit termíny a ceny

Zájezdy 2022...