Miami 7 denni itinerar

Miami – 7 denní itinerář

Den 1

Den 2

Den 3

Den 4

Den 5

Den 6

Den 7

Den 1

Po příletu do Miami se ubytujte v hotelu a odpočiňte si po dlouhém letu. Večer si můžete zajít na procházku po oblíbeném Ocean Drive a ochutnat místní kulinářské speciality v jedné z restaurací pod širým nebem.

Den 2

Ráno navštivte slavný Miami Beach, relaxujte na bílém písečném pláži a zkuste si surfování nebo jiné vodní aktivity. Odpoledne si dopřejte nákupy v oblíbených buticích na Lincoln Road. Večer se můžete vydat na večeři do historické čtvrti Little Havana a ochutnat tradiční kubánskou kuchyni.

Den 3

V tomto dni se vydejte do místního Everglades National Park, kde si můžete vychutnat přírodu, prohlédnout si aligátory a vyrazit na vzrušující airboat tour. Později se vraťte do města a navštivte největší nákupní centrum ve Floridě – Aventura Mall.

Den 4

Dnes si prohlédněte slavný Art Deco Historic District, procházejte se uličkami plnými barvitých budov a nádherné architektury. Večeři si můžete dopřát v některém z luxusních restaurací v oblasti.

Den 5

V tomto dni se vydejte na výlet do malebného městečka Key West, kde si užijete klid a pohodu na krásných plážích a prozkoumáte místní zajímavosti. Na cestě zpět se zastavte v národním parku Biscayne a podívejte se na místní faunu a flóru.

Den 6

Dopoledne si dopřejte relaxaci na pláži a odpoledne navštivte slavný Miami Seaquarium, kde uvidíte delfíny, kosatky a mnoho dalších mořských tvorů. Večer se vydejte na večeři do stylového Wynwood Arts District, kde se nachází mnoho uměleckých galerií a restaurací.

Den 7

Poslední den můžete strávit návštěvou slavného Vizcaya Museum and Gardens, kde uvidíte nádherné zahrady a historický dům. Odpoledne se projděte po přístavní čtvrti a shlédněte zdejší hrady a lodě. Večer si můžete dopřát romantickou večeři s výhledem na Miami Skyline.

Nejčastější dotazy turistů

1. Jaké je nejlepší období na návštěvu Miami?

Miami je vhodné navštívit po celý rok, ale nejlepší období jsou zimní měsíce, kdy je teplota příjemná a nedochází k častým dešťům.

2. Jaká jsou dopravní spojení v Miami?

V Miami je dobrá dostupnost městské hromadné dopravy, ale doporučuje se také využívat služeb taxislužby nebo půjčit si auto pro snadnější cestování po okolí.

3. Kde si mohu zajistit ubytování v Miami?

V Miami se nachází mnoho hotelů, apartmánů a ubytovacích zařízení různých cenových kategorií. Doporučuje se rezervovat ubytování předem, zejména v turisticky rušných obdobích.

4. Jaká jsou tradiční jídla v Miami?

V Miami se můžete těšit na tradiční kubánskou kuchyni, mořské plody a exotické ovoce. Nezapomeňte ochutnat také míchané koktejly a místní dezerty.

5. Jaké jsou nejlepší pláže v Miami?

Mezi nejoblíbenější pláže v Miami patří South Beach, Miami Beach, Key Biscayne a Crandon Park Beach. Všechny tyto pláže nabízejí krásný písek, azurové moře a mnoho vyžití.

Seznam míst