Oblibeny cajovy cas v mistni cajovne s tradicnimi dezerty

– Oblíbený čajový čas v místní čajovně s tradičními dezerty

1. den

2. den

3. den

1. den

V první den vaší cesty do Cornwallu si určitě nenechte ujít návštěvu krásného města St Ives. Projděte se po úzkých uličkách plných galerií a obchůdků a ochutnejte tradiční fish and chips. Poté navštivte pláž Porthminster Beach a relaxujte u moře.

2. den

Druhý den doporučujeme vyrazit do přírodní rezervace Land’s End, která je známá svými úchvatnými výhledy na moře. Projděte se po pobřežní stezce a navštivte také nedaleký The Minack Theatre, který je vytesán do útesu s výhledem na Atlantský oceán.

3. den

V poslední den vaší cesty do Cornwallu si dopřejte relaxaci v tradiční místní čajovně. Oblíbeným čajovým časem je odpoledne, kdy si můžete vychutnat různé druhy čaje doplněné tradičními dezerty, jako je scones s krém a marmeládou.

Nejčastější dotazy turistů

1. Jak se dostanu do Cornwallu autem? – Cornwall je snadno dostupný po dálnici M5 z Londýna a dalších částí Anglie.

2. Jaké jsou nejlepší pláže v Cornwallu? – Mezi nejoblíbenější pláže patří Porthcurno Beach, Fistral Beach a Perranporth Beach.

3. Jaké je tradiční jídlo v Cornwallu? – Mezi tradiční pokrmy patří Cornish pasty, clotted cream a Cornish ice cream.

4. Kdy je nejlepší čas navštívit Cornwall? – Ideální období k návštěvě Cornwallu je od května do září, kdy je počasí nejstabilnější.

5. Co si vzít s sebou na výlet do Cornwallu? – Doporučuje se mít s sebou pohodlnou obuv pro procházky po přírodě a plážové oblečení.

Seznam míst