Přijeďte objevit krásu Kapverdských ostrovů a zažít nezapomenutelnou dovolenou plnou slunce, pláží a exotických dobrodružství! Kapverdy, skupina ostrovů ležících v Atlantském oceánu u západního pobřeží Afriky, jsou neodolatelným cílem pro ty, kteří touží po tropickém ráji s unikátní kulturou a neuvěřitelnými přírodními krásami.

Na Kapverdách vás přivítají nádherné pláže s jemným pískem a azurovým oceánem, které jsou ideální pro opalování, koupání a vodní aktivity, jako je šnorchlování, potápění nebo surfování. Každý z devíti hlavních ostrovů Kapverd nabízí něco jedinečného – od živého nočního života na ostrově Sal až po nezkrotnou přírodu na ostrově Santo Antão s jeho zelenými údolími a horami.

Ale Kapverdy nejsou jen o plážích. Můžete se ponořit do místní kultury a poznávat zvyky a tradice místních obyvatel, kteří jsou známí svou pohostinností a přátelským přístupem. Můžete ochutnat místní kuchyni, poslouchat tradiční hudbu a tančit na rytmus místních tanců.

Pro dobrodruhy a přírodovědce je Kapverdské souostroví také rájem. Můžete se vydat na výlet do sopečného pohoří na ostrově Fogo, navštívit poušť Viana na ostrově Boa Vista nebo sledovat velryby a delfíny v oceánu. Kapverdy jsou také známé svými větrnými farmami, které nabízejí jedinečnou a futuristickou scenérii.

Ať už si zvolíte jakýkoliv ostrov na Kapverdách, můžete si být jisti, že zažijete nezapomenutelnou dovolenou plnou dobrodružství, krásné přírody, pestrobarevné kultury a teplého tropického klimatu. Takže neváhejte a vydejte se na dovolenou na Kapverdské ostrovy, kde vás čeká nezapomenutelný zážitek a vzpomínky na celý život!

Počasí Kapverdy

Předpověď počasí v hlavním městě Praia na Kapverdách na nejbližší dny