hotelový pokoj
Booking.com

Nejlevnější ubytování v Čechách

To nejlepší a nejlevnější ubytování v Čechách podle vašeho přání. Do vyhledávače zadejte lokalitu spolu s termínem od kdy do kdy hledáte levné ubytování a na mapě se vám automaticky zobrazí nabídky. Přiblížením mapy pomocí ikonky [+] v pravém dolním rohu mapy.
V naší nabídce najdete hotely a penziony a to od nejlevnějších až luxusní ubytování. Preferujete-li osobní přístup a hotely ani penziony pro vás nejsou to pravé ořechové, najdeme pro vás ubytování v soukromí nebo chaty a chalupy v celé České republice.

Mezi nejoblíbenější destinace patří samozřejmě Krkonoše a Šumava. Umíme však najít i ubytování v Krušných horách. A pokud potřebujete přespat v Praze, najdeme pro vás nocleh i tam.

Nejlevnější ubytování na Slovensku

Potřebujete-li sehnat levné ubytování na Slovensku, není nic jednoduššího. Stačí zadat lokalitu ve které hledáte nocleh s ubytováním a mapa vám ukáže nejvýhodnější nabídky.

Nejvyhledávanější je dotaz na levné ubytování v Tatrách, což je vcelku pochopitelné, protože Tatry jsou nádherné a pobyt v Tatrách ve vás nechá nezapomenutelné dojmy, především z panensky krásné přírody.

Nejlevnější ubytování ve světě

Jedete do světa bez cestovky a nechcete platit za drahé hotely? Postupujte stejným způsobem jako u předchozích hledání. Seženeme pro vás levné ubytování v Londýně i v Paříži. Milovníci exotických destinací se nemusí bát, že by u nás nenašli ubytování třeba na Maledivách nebo vám najdeme levné ubytování v Řecku. Určitě nezapomínáme ani na nejoblíbenější destinaci Čechů. A tak můžete vybírat levné ubytování pro vaši dovolenou v Chorvatsku přesně podle vašich představ.

Recenze ubytování

Každá jednotlivá nabídka ubytování má své hodnocení. Vybírejte proto pečlivě i podle recenzí dalších cestovatelů, kteří se v tom kterém, levném ubytování cítili dobře a byli s ním spokojeni.