Las Vegas 7 denni itinerar

Las Vegas – 7 denní itinerář

Program

Den 1

Váš první den v Las Vegas začněte procházkou po slavném Las Vegas Strip, který je nekonečnou řadou hotelů, kasin a obchodů. Navštivte ikonická kasina jako Bellagio, Caesar’s Palace nebo The Mirage. Večer si pak užijte světelnou show Fontány Bellagio, která je skutečným zážitkem.

Den 2

Druhý den v Las Vegas si nenechte ujít výlet do přírody a navštivte Red Rock Canyon, který se nachází nedaleko města. Pro milovníky dobrodružství je ideální místo k horolezectví nebo turistice. Večer se vraťte zpět do města a vychutnejte si večeři v jednom z místních luxusních restaurací.

Den 3

Třetí den navštivte slavné kasino a hotel Venetian, kde si můžete prohlédnout repliku Benátek s kanály a gondolami. Pro ty, kteří milují nakupování, je zde mnoho luxusních obchodů. Večer se podívejte na show Cirque du Soleil nebo si zahrajte na jedné z mnoha heren.

Den 4

V den čtvrtý si udělejte výlet do Grand Canyonu, jednoho z divů světa nedaleko Las Vegas. Můžete si vybrat různé způsoby, jak tento úžasný přírodní fenomén poznat, například helikoptérou, autem nebo pěšky. Je to zážitek, který si určitě zamilujete.

Den 5

Pátý den si dopřejte trochu odpočinku a relaxujte u bazénu luxusního hotelu, ve kterém pobýváte. Po obědě si můžete zajít na nákupy do jednoho z mnoha obchodů s luxusním zbožím nebo si zahrát golf na jedné z golfových hřišť v okolí.

Den 6

Šestý den si můžete zarezervovat exkurzi do Death Valley, nejteplejšího místa na Zemi. Tato poušť nabízí nádherná skalnatá údolí a nezapomenutelná místa k prozkoumání. Po návratu do Las Vegas si můžete dopřát večeři v jedné z mnoha restaurací s více než pěti hvězdičkami.

Den 7

V poslední den svého pobytu v Las Vegas navštivte Fremont Street, starobylou část města, kde najdete historická kasina a různé atrakce. Můžete si zde také zakoupit suvenýry a ochutnat místní kulinářské speciality. Večer si užijte světelnou show na stropě ulice, která je jedinečná.

Nejčastější dotazy turistů

1. Jaké je počasí v Las Vegas v červnu?

V červnu je v Las Vegas velmi horko, s teplotami přesahujícími 40 stupňů Celsia. Doporučujeme si přibalit lehké oblečení a dostatek vody.

2. Jak se dopravovat po Las Vegas?

Nejlepší způsob dopravy po Las Vegas je taxíkem nebo Uberem. Město má také dobře fungující veřejnou dopravu, včetně tramvají a autobusů.

3. Jaké jsou nejlepší restaurace v Las Vegas?

V Las Vegas najdete mnoho skvělých restaurací různých kuchyní. Mezi oblíbené patří Gordon Ramsay Steak, Joel Robuchon a Joe’s Seafood, Prime Steak & Stone Crab.

4. Co navštívit mimo Las Vegas?

V okolí Las Vegas stojí za návštěvu například Grand Canyon, Death Valley nebo Red Rock Canyon. Všechna tato místa jsou snadno dostupná z města.

5. Jaké je otevírací doba obchodů v Las Vegas?

Většina obchodů v Las Vegas má otevřeno po celý den až do pozdních hodin. Některé luxusní obchody v hotelích mohou mít odlišné otevírací doby.

Seznam míst