Singapur 3 denni itinerar

Singapur – 3 denní itinerář

Den 1

V první den vaší návštěvy Singapuru doporučujeme začít ve čtvrti Marina Bay. Nezapomeňte navštívit ikonický hotel Marina Bay Sands a vyhlídkovou plošinu na jeho střeše. Poté se přesuňte do zahrady Gardens by the Bay, kde můžete obdivovat futuristickou architekturu a tropickou vegetaci. Večer se podívejte na světelnou show Spectra, která se koná u jezera Marina Bay.

Den 2

Druhý den doporučujeme navštívit historickou čtvrť Chinatown, kde se můžete projít úzkými uličkami, ochutnat místní kulinářské speciality a navštívit tradiční chrámy a tržiště. Poté se vydejte do čtvrti Little India, kde se naučíte o indické kultuře a můžete nakupovat barevné textilie a koření. Večer si dopřejte večeři v pravé singapurské restauraci a ochutnejte některé místní lahůdky.

Den 3

V poslední den své návštěvy Singapuru navštivte ostrov Sentosa, který je známý svými plážemi, zábavními parky a luxusními hotely. Doporučujeme navštívit Universal Studios Singapore, S.E.A. Aquarium nebo zábavní park Adventure Cove Waterpark. Na ostrově si můžete také dopřát relaxaci na pláži a ochutnat místní koktejly v barech u moře.

Nejčastější dotazy turistů

 1. Jaké jsou nejlepší období pro návštěvu Singapuru?

  Singapur má tropické podnebí, takže nejlepší období pro návštěvu je od února do dubna, kdy je nižší vlhkost vzduchu a méně srážek.

 2. Co si vzít s sebou na návštěvu Singapuru?

  Nezapomeňte si vzít lehké a vzdušné oblečení, ochranný krém proti slunci, deštník a plavky na návštěvu pláží.

 3. Jak je to s jídlem v Singapuru?

  Singapur je rájem pro foodies, kde můžete ochutnat mnoho různých kulinářských specialit z celého světa. Nezapomeňte ochutnat tradiční singapurské pokrmy jako je chili krab nebo laksa.

 4. Je nutné očkování před cestou do Singapuru?

  Očkování není povinné, ale doporučuje se očkování proti žluté zimnici a hepatitidě.

 5. Jak se ve Singapuru dopravovat?

  V Singapuru je velmi dobře fungující veřejná doprava v podobě metra a autobusů. Turisté mohou také využít služby taxi nebo si pronajmout auto.

Seznam míst