Las Vegas Nevada Mesto hazardu a zabavy

Las Vegas – Nevada: Město hazardu a zábavy

Obsah

Las Vegas Strip

Las Vegas Strip je jednou z nejslavnějších ulic na světě. Nachází se zde desítky hotelů, kasin a zábavních center. Projektovaný světelný chodník v podobě obří zábavní ulice se táhne mnoho kilometrů a nabízí nepřeberné množství zábavy a atrakcí.

Pro turisty je ideální projít se po Stripu večer, kdy jsou všechny světelné a hudební show v plném proudu. Můžete si zkusit štěstí v jednom z mnoha kasin, nebo se podívat na představení některého ze světově proslulých umělců.

Hotel Bellagio

Hotel Bellagio je jedním z nejluxusnějších hotelů v Las Vegas. Na své návštěvě si nenechte ujít zahrady a jezírko s fascinujícím fontánovým představením. Každou hodinu zde probíhá vodní show s hudbou a světelnými efekty, která vás určitě ohromí.

V hotelu Bellagio se také nachází vyhlášené kasino a mnoho luxusních butiků a restaurací. Pro milovníky umění je zde také umístěna galerie s díly světově proslulých umělců.

Přehrada Hoover

Přehrada Hoover je mistrovským dílem inženýrského umění. Tato obrovská přehrada, která se nachází na řece Colorado, je přístupná veřejnosti a nabízí možnost prohlídky. Z vyhlídky si můžete prohlédnout fascinující panorama okolí a zhlédnout impozantní stavbu přehrady.

Přehrada Hoover je vyhledávaným cílem turistů, kteří se rádi dostanou do přírody a užijí si krásný výhled na oblast okolo řeky Colorado.

Kanon Red Rock

Kanon Red Rock je přírodní rezervace v blízkosti Las Vegas. Tato oblast je známá svými impozantními červenými skalami a krásnými turistickými trasami. Můžete si zde užít pěší túry nebo jízdu na kole a vychutnat si úchvatné výhledy na okolní krajinu.

Red Rock Canyon je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci v přírodě, zároveň ale poskytuje i možnost pro sportovní aktivity a dobrodružství.

Fremont Street

Fremont Street je historická část Las Vegas, kde se nachází mnoho zajímavých restaurací, obchodů a kasin. Tato část města je známá svými svítícími stropy a pestrou nabídkou zábavy a atrakcí.

V Fremont Street se také každý večer odehrávají různá veřejná představení a hudební show. Pro milovníky historie a autentické atmosféry je tato část Las Vegas nevynechatelná.

Muzeum státu Nevada

Muzeum státu Nevada se nachází v centru Las Vegas a nabízí zajímavý pohled do historie a kultury tohoto státu. Zde se můžete dozvědět mnoho informací o původních obyvatelích, začátcích těžby a historických událostech, které formovaly dnešní podobu Nevady.

Muzeum je vhodné pro všechny věkové kategorie a nabízí zajímavé exponáty a interaktivní expozice, které osvětlí různé aspekty života v Nevadě.

Muzeum neonu

Las Vegas je známé svými světelnými reklamami a neonovými nápisy. V Muzeu neonu si můžete prohlédnout sbírku historických neonových reklam, které zdobily město v minulosti. Pro milovníky starých reklamních technik a retro designu je toto místo ideální.

V rámci prohlídky muzea můžete získat zajímavé informace o vývoji reklam v Las Vegas a zhlédnout unikátní exponáty, které připomínají minulost města.

Věž Stratosphere

Věž Stratosphere je nejvyšší stavbou v Las Vegas a nabízí úchvatný výhled na město a okolí. Navštivte observatoř ve výšce 350 metrů a podívejte se na panoramatické město a poušť, která se táhne kolem města. Pro odvážné je tu také možnost vyzkoušet adrenaline-kolotoč v nejvyšších výškách.

Věž Stratosphere je oblíbeným místem pro fotografování a relaxaci s nádhernými výhledy na město Las Vegas a okolí.

Cirque du Soleil

Cirque du Soleil je světově proslulé cirkusové představení, které se každý večer koná v Las Vegas. Přijďte se podívat na úžasné akrobatické výkony a taneční choreografie, které vám doslova vezmou dech. Představení Cirque du Soleil je kombinací umění, hudby a akrobacie, která vás zaručeně uchvátí.

Pro návštěvu Cirque du Soleil si rezervujte vstupenky s dostatečným předstihem, jelikož se jedná o velmi populární představení, které se rychle vyprodávají.

Národní park Valley of Fire

Národní park Valley of Fire se nachází nedaleko Las Vegas a je známý svými dramatickými skalními formacemi a pestrou paletou odstínů rudé, oranžové a žluté. Park nabízí možnost pro pěší túry, pikniky a fotografování úchvatných přírodních krás.

Valley of Fire je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci v přírodě, které vás zároveň uchvátí svou jedinečnou krásou a atmosférou.

Nejčastější dotazy turistů

Kolik stojí vstupenka na Cirque du Soleil?

Vstupenky na představení Cirque du Soleil se pohybují v cenovém rozpětí od 80 do 200 dolarů v závislosti na sedadle a čase rezervace.

Je možné si rezervovat prohlídku Přehrady Hoover předem?

Ano, je možné si předem rezervovat prohlídku Přehrady Hoover prostřednictvím oficiálních stránek nebo turistických agentur.

Jak dlouho trvá prohlídka Muzea neonu?

Prohlídka Muzea neonu trvá zhruba 1-1,5 hodiny v závislosti na zájmu návštěvníka a doby strávené u jednotlivých exponátů.

Jak se dostanu z centra Las Vegas do národního parku Valley of Fire?

Nejoblíbenější možností je pronájem auta, ale k dispozici jsou také organizované zájezdy nebo možnost využití veřejné dopravy.

Existuje vstupné do Muzea státu Nevada?

Ano, vstupné do Muzea státu Nevada je symbolické a činí pouze pár dolarů. Děti do určitého věku mají vstup zdarma.

Itineráře

Seznam míst