Miami 3 denni itinerar

Miami – 3 denní itinerář

Den 1

První den v Miami začněte procházkou po slavném Ocean Drive v čtvrti South Beach. Obdivujte pestrou architekturu art deco budov a projděte se kolem pláže s jemným bílým pískem. Dopoledne si můžete užít nakupování v oblíbeném obchodním centru Lincoln Road Mall. Po obědě se vydejte do místního Muzea umění Perez a prozkoumejte jeho sbírku moderního umění.

Den 2

V druhý den doporučujeme navštívit Everglades National Park, kde si můžete pronajmout vzducholoď a prozkoumat jedinečnou mokřadní krajinu s možností pozorování aligátorů. Po návratu do Miami se projděte po slavné čtvrti Little Havana a ochutnejte pravé kubánské kávy a doutníky. Večer se vydejte na zábavu do nočního klubu LIV v hotelu Fontainebleau.

Den 3

Poslední den ve městě si dopřejte relaxaci na pláži Sunny Isles Beach, která je známá svou čistotou a klidem. Poté se vydejte do obchodního centra Aventura Mall, kde můžete nakoupit módní kousky od známých designerů. Večer si dopřejte romantickou večeři v jedné z mnoha luxusních restaurací v Miami a dnešní den zakončete procházkou po nábřeží Bayside Marketplace.

Nejčastější dotazy turistů

 1. Kde se nachází nejlepší pláže v Miami?

  Nejlepší pláže v Miami jsou South Beach, Sunny Isles Beach a Key Biscayne.

 2. Jak se dopravit z letiště do centra Miami?

  Nejsnazší způsob je využít taxi nebo službu Uber. Můžete také využít veřejnou dopravu – Metromover nebo Metrorail.

 3. Kde se dá dobře najíst v Miami?

  V Miami najdete širokou škálu restaurací od tradiční kubánské kuchyně v Little Havana, po luxusní podniky s výhledem na moře.

 4. Má Miami bezpečné ulice?

  Miami je obecně bezpečné město, ale jako v každém větším městě se vyhněte tmavým a opuštěným čtvrtím v noci.

 5. Kdy je nejlepší čas na návštěvu Miami?

  Ideální období pro návštěvu Miami je od listopadu do dubna, kdy je příjemné počasí a není takové vedro.

Seznam míst