Regensburg Nemecko 7 denni itinerar

Regensburg, Německo – 7 denní itinerář

Program

Den 1

Příjezd do Regensburgu, ubytování v hotelu a procházka historickým centrem města. Navštivte Regensburger Dom, Stone Bridge a Historické muzeum.

Den 2

Dopoledne navštivte Altes Rathaus a Porta Praetoria. Odpoledne můžete strávit výletem do Weltenburger Kloster, kde si můžete vychutnat tradiční německé pivo.

Den 3

Prozkoumejte Stadtamhof, malebnou čtvrť na pravém břehu Dunaje. Navštivte Bavorský les a vyzkoušejte tradiční bavorskou kuchyni v místních restauracích.

Den 4

Věnujte tento den výletu do Walhalla, památníku slavných Němců. Po návratu si dopřejte relaxaci v LAGO Shopping-Center Regensburg.

Den 5

Zamiřte do Regensburger Schloss, kde si můžete prohlédnout krásné zahrady a zámek. Odpoledne navštivte nejbližší vinice a ochutnejte místní vína.

Den 6

Dopoledne si projděte Neupfarrplatz a jeho okolí. Odpoledne navštivte Documentační středisko NS Dokumentačního centra a uctěte památku obětí druhé světové války.

Den 7

Závěrečný den věnujte nákupům suvenýrů a poslední procházce historickým centrem města. Pro odpoledne doporučujeme návštěvu Regensburg Arcaden, moderního nákupního centra.

Nejčastější dotazy turistů

1. Jak se dostat do Regensburgu z letiště?

Nejbližší letiště k Regensburgu je München, odkud je možné se dostat vlakem nebo autobusem.

2. Jaká je typická bavorská kuchyně v Regensburgu?

V Regensburgu si můžete vychutnat klasická jídla, jako je bratwurst, pretzels a bavorské pivo.

3. Kde se nachází nejlepší místa na nákupy v Regensburgu?

Nejlepší místa na nákupy jsou v historickém centru města, jako jsou Arcaden nebo LAGO Shopping-Center.

4. Jaká jsou nejlepší místa na ochutnávku vína v Regensburgu?

V okolí Regensburgu se nachází mnoho vinic, kde si můžete vychutnat tradiční bavorská vína. Doporučujeme navštívit vinice ve městě a okolí.

5. Jaké aktivity lze podniknout v přírodě poblíž Regensburgu?

V okolí Regensburgu se nachází několik přírodních rezervací, jako je Bavorský les nebo Dunajská soutěska, kde si můžete užít turistiku, cyklistiku nebo jiné outdoorové aktivity.

Seznam míst