Harrachov 14 denni itinerar

Harrachov – 14 denní itinerář

Program

Den 1 | Den 2 | Den 3 | Den 4 | Den 5 | Den 6 | Den 7 | Den 8 | Den 9 | Den 10 | Den 11 | Den 12 | Den 13 | Den 14

Den 1

Vítejte v Harrachově! První den si můžete prohlédnout místní skokanské můstky a navštívit Muzeum sklářství. Večer si můžete dopřát večeři v tradičním českém podniku.

Den 2

Dnes se vydejte na výlet k Mumlavskému vodopádu a prozkoumejte krásy okolní přírody. Pokud máte rádi adrenalin, můžete si vyzkoušet lanové centrum Hranice.

Den 3

Navštivte rodinný park Sklářská dílna a zúčastněte se sklářského workshopu. Večer si dopřejte relaxaci v místních lázních.

Den 4

Přesuňte se do nedalekého centra Tanvaldu a prohlédněte si místní historické památky, jako je kostel sv. Anny nebo Tanvaldské muzeum. Večer se vraťte zpět do Harrachova.

Den 5

Dopoledne strávějte na lyžích na sjezdovkách Harrachova. Odpoledne se vydejte na procházku k Rýžovišti a užijte si nádherný výhled na okolní krajinu.

Den 6

Přesuňte se do malebného městečka Liberec a navštivte známou zoologickou zahradu. Večer si dopřejte večeři v místní restauraci.

Den 7

Prozkoumejte historické centrum Liberce s jeho náměstím a radnicí. Pokud máte rádi kulturu, můžete navštívit místní divadlo nebo muzeum.

Den 8

Vraťte se zpět do Harrachova a vydajte se na výlet na Čertovu horu. Zde si můžete prohlédnout rozhlednu a užít si panoramatický výhled na okolní krajinu.

Den 9

Dnešní den můžete strávit na horských kolech a projet okolní lesy a louky. Večer si dopřejte grilování na zahradě ubytování.

Den 10

Vydejte se na výlet do Krkonošského národního parku a prozkoumejte jeho malebné zákoutí. Na oběd si dejte tradiční české jídlo v horské chatě.

Den 11

Prohlédněte si místní Čertovy lázně a dopřejte si relaxaci v sauně nebo bazénu. Večer si můžete zajít do místní restaurace na večeři.

Den 12

Vraťte se na lyžařské svahy a vyzkoušejte si různé sjezdovky v okolí Harrachova. Večer si můžete zajít na večerní procházku kolem místních obchodů a kaváren.

Den 13

Dnešní den můžete strávit na horských túrách a procházkách po okolních vrších a kopcovitých krajinách. Večer si můžete dopřát romantickou večeři ve wellness hotelu.

Den 14

Poslední den si ještě jednou užijte lyžování nebo snowboarding na sjezdovkách Harrachova. Pak se rozloučte s tímto malebným městečkem a vydajte se zpět domů plní úžasných zážitků.

Nejčastější dotazy turistů

  1. Je možné půjčit si lyžařské vybavení v Harrachově?
  2. Ano, v Harrachově je několik půjčoven lyží, kde si můžete vypůjčit veškeré potřebné vybavení.

  3. Existuje možnost výletů s průvodcem po okolí Harrachova?
  4. Ano, můžete si objednat výlet s průvodcem, který vám ukáže nejzajímavější místa v okolí a poskytne vám cenné informace o historii a zajímavostech dané lokality.

  5. Mohu navštívit skokanské můstky v Harrachově i mimo zimní sezonu?
  6. Ano, skokanské můstky jsou přístupné i mimo zimní sezonu a můžete si je prohlédnout a vyfotit si je zblízka.

  7. Existuje v Harrachově možnost wellness relaxace?
  8. Ano, v Harrachově jsou k dispozici lázeňské a wellness hotely, kde si můžete dopřát relaxační procedury a odpočinek.

  9. Je možné v Harrachově vyzkoušet lanový park?
  10. Ano, v Harrachově je k dispozici lanový park, kde si můžete vyzkoušet různé adrenalinové aktivity vhodné pro dospělé i děti.

Seznam míst