Mlada Boleslav 3 denni itinerar

Mladá Boleslav – 3 denní itinerář

Den 1

Den 2

Den 3

Den 1

V první den svého pobytu v Mladé Boleslavi si určitě nenechte ujít návštěvu historického centra města. Procházka městem vám umožní obdivovat malebné uličky, malebné domy a historické památky, jako například zámek a baziliku sv. Václava.

Den 2

Druhý den doporučujeme navštívit muzeum škody auto a muzeum čokolády. Muzeum škody auto vám poskytne fascinující pohled do historie automobilového průmyslu, zatímco muzeum čokolády vás rozhodně potěší pestrými ochutnávkami čokoládových dobrot.

Den 3

V poslední den svého pobytu si můžete užít přírodu v okolí Mladé Boleslavi. Navštivte například přírodní rezervaci Kokořínsko nebo se projděte po okolí řeky Jizery. Tento den si můžete užít klidu a relaxace daleko od městského ruchu.

Nejčastější dotazy turistů

  • Kde si mohu koupit suvenýry? – Suvenýry můžete zakoupit v mnoha obchodech v historickém centru města.
  • Jak se dostanu do Mladé Boleslavi z centra Prahy? – Z centra Prahy je možné se dostat do Mladé Boleslavi vlakem nebo autobusem.
  • Kde se nachází nejlepší restaurace v Mladé Boleslavi? – V centru města najdete mnoho skvělých restaurací nabízejících tradiční česká jídla.
  • Jsou v Mladé Boleslavi nějaké festivaly nebo akce? – Mladá Boleslav pořádá pravidelně různé festivaly a akce, informace o nich najdete na městském webu.
  • Je vstup do muzeí zpoplatněn? – Ano, vstup do muzeí je obvykle zpoplatněn, ceny se mohou lišit podle věku návštěvníka.

Seznam míst