Toronto 7 denni itinerar

Toronto – 7 denní itinerář

Program

Den 1

Vítejte v Torontu! Po příletu na letiště si vyzvedněte auto nebo si zajistěte taxi do hotelu. Doporučujeme navštívit CN Tower, nejvyšší volně stojící rozhlednu v Severní Americe, a procházku po krásném Torontském ostrově.

Den 2

Dnešní den začněte procházkou po historické čtvrti Distillery District, kde najdete spoustu uměleckých galerií a obchůdků. Dopoledne strávěte v Royal Ontario Museum a odpoledne se projděte po ulici Yonge Street, nejdelší ulici na světě.

Den 3

Navštivte večerní představení v The Second City, slavném komediálním divadle, které vychovávalo hvězdy jako Steve Carell a Tina Fey. Po představení si dopřejte večeři v jedné z mnoha restaurací v Čínské čtvrti.

Den 4

Doporučujeme vám navštívit Toronto Islands, skupinu malebných ostrovů přímo naproti torontskému pobřeží. Projděte se po plážích, pronajměte si kánoe nebo si jednoduše užijte klidný den v přírodě.

Den 5

Prozkoumejte místní trhy, jako je St. Lawrence Market, kde najdete čerstvé potraviny a suvenýry. Po nákupu si udělejte procházku po ulici Queen Street West, známé pro své obchody s módními trendy.

Den 6

Navštivte Art Gallery of Ontario, která má jednu z největších sbírek umění v Severní Americe. Po návštěvě muzea si přejděte do High Parku, největšího parku v Torontu, kde si můžete užít procházku v přírodě.

Den 7

V poslední den svého pobytu doporučujeme navštívit Casa Loma, nádherný zámek v gotickém stylu. Po prohlídce si dopřejte relaxaci v Allan Gardens Conservatory, skleníku plném exotických rostlin.

Nejčastější dotazy turistů

  1. Je vstup na CN Tower drahý?
  2. Ano, vstup na CN Tower není levný, ale výhled z rozhledny stojí za to.

  3. Je vstup do Royal Ontario Museum zahrnut v ceně?
  4. Ne, vstup do muzea není zahrnut v ceně. Doporučujeme zakoupit si vstupenku online předem.

  5. Jak se dostanu na Toronto Islands?
  6. Na ostrovy se můžete dostat trajektem z přístaviště na pobřeží Toronta.

  7. Existuje nějaká průvodce po Distillery District?
  8. Ano, můžete si zakoupit průvodce, který vám pomůže objevit tuto historickou čtvrť.

  9. Mohu si koupit lístek na večerní představení v The Second City online?
  10. Ano, doporučujeme si lístky rezervovat předem, protože představení mohou být rychle vyprodaná.

Seznam míst