Odpoledni relaxace v laznich Velke Losiny

– Odpolední relaxace v lázních Velké Losiny

Program

Den 1

Vítejte v Severomoravském kraji! První den si můžete užít procházku po krásném historickém centru Olomouce. Navštivte slavný sloup Nejsvětější Trojice nebo prozkoumejte staré uličky a náměstí města. Pokud máte rádi památky, nenechte si ujít také Arcidiecézní muzeum nebo Olomoucký hrad.

Den 2

Druhý den se vydejte do Jeseníků a navštivte Rejvíz s jeho malebnými rašeliništi. V nejbližším okolí jsou také Králický Sněžník a Praděd, ze kterého se nabízí nádherný výhled na okolní krajinu. Po dni stráveném v přírodě si můžete odpočinout v lázních Velké Losiny, kde si můžete užít lázeňské procedury a relaxovat.

Den 3

Poslední den můžete strávit návštěvou Ostravy, která nabízí široké spektrum kulturních a sportovních aktivit. Navštivte Dolní oblast Vítkovice, která je zapsána na seznamu UNESCO, nebo se vydejte do ZOO Ostrava, kde můžete vidět širokou škálu zvířat ze všech koutů světa.

Nejčastější dotazy turistů

  1. Je vstup do lázní Velké Losiny povolen i bez rezervace?
  2. Ano, vstup do lázní je možný i bez rezervace, ale vzhledem k omezené kapacitě doporučujeme rezervovat si vstup předem.

  3. Jsou ve ZOO Ostrava organizovány různé programy pro děti?
  4. Ano, ve ZOO Ostrava jsou pravidelně organizovány programy pro děti, jako jsou ukázky krmení zvířat nebo vzdělávací programy o ochraně životního prostředí.

  5. Je vstup do Arcidiecézního muzea v Olomouci placený?
  6. Ano, vstup do Arcidiecézního muzea je placený. Více informací o vstupném a otevírací dobu naleznete na oficiálních stránkách muzea.

  7. Jak se dostanu na Praděd veřejnou dopravou?
  8. Na Praděd se lze dostat veřejnou dopravou, například autobusem, který jezdí z obce Bělá pod Pradědem. Je však nutné si zkontrolovat aktuální jízdní řády, protože provoz může být omezený.

  9. Jak dlouho trvá prohlídka Dolní oblasti Vítkovice?
  10. Prohlídka Dolní oblasti Vítkovice trvá zhruba 2-3 hodiny, v závislosti na zájmu návštěvníka a rychlosti, jakou se rozhodne procházet expozicí.

Seznam míst