Rano navstivte starou cast Panamy Casco Viejo ktera je zapsana

Ráno navštivte starou část Panamy, Casco Viejo, která je zapsaná na seznamu světového dědictví UNESCO. Procházka po úzkých uličkách a návštěva historických památek vás okouzlí. Odpoledne se vypravte k známému průplavu Panamského zálivu a podívejte se na obrovské lodě, které projíždějí tímto úžasnym inženýrským dílem.

Program

Den 1: Staré město Casco Viejo

Ráno navštivte starou část Panamy, Casco Viejo, která je zapsaná na seznamu světového dědictví UNESCO. Procházka po úzkých uličkách a návštěva historických památek vás okouzlí.

Den 2: Panamský průplav

Odpoledne se vypravte k známému průplavu Panamského zálivu a podívejte se na obrovské lodě, které projíždějí tímto úžasnym inženýrským dílem.

Den 3: Národní park Soberanía

Navštivte národní park Soberanía, kde můžete pozorovat pestrou faunu a flóru Panamy. Doporučujeme trek k vodopádům Chorro Macho a pozorování volně žijících opic a ptáků.

Nejčastější dotazy turistů

  1. Co je nejlepší způsob dopravy v Panamě? – V Panamě se nejlépe dopravíte taxíky, které jsou poměrně levné a bezpečné.
  2. Je voda v Panamě pitná? – Doporučuje se pít pouze balenou vodu kvůli možnému znečištění vodovodního systému.
  3. Mohu platit kartou v Panamě? – Většina obchodů a restaurací přijímá platební karty, ale je dobré mít vždy i hotovost na menší útraty.
  4. Jaká je doporučená sezóna pro návštěvu Panamy? – Nejlepší období pro návštěvu Panamy je od prosince do dubna, kdy je suché a teplé počasí.
  5. Je v Panamě bezpečno cestovat? – Panamské město je obecně bezpečné pro turisty, ale je vždy dobré dodržovat základní bezpečnostní opatření.

Seznam míst