vecere v utulne restauraci s vyhledem na more

– večeře v útulné restauraci s výhledem na moře

Program

Den 1

Po příjezdu do Cornwallu doporučujeme navštívit první zastávku – útulnou restauraci s výhledem na moře. Zde si můžete pochutnat na tradičním jídle z místní kuchyně a vychutnat si krásný výhled na pobřeží.

Den 2

Druhý den v Cornwallu si nenechte ujít návštěvu známého zámku Tintagel Castle, který je spojen s legendou o králi Artušovi. Procházka po zámeckých zahradách a výhled na oceán stojí za to. Poté doporučujeme výlet do malebného městečka St. Ives, kde můžete prozkoumat úzké uličky, galerie a tradiční rybářské domky.

Den 3

Na poslední den v Cornwallu si dopřejte procházku po národním parku Dartmoor, kde se můžete potulovat mezi rozsáhlými loukami až k nejvyšším vrcholům. Na závěr si dopřejte večeři v příjemné restauraci s místními specialitami a výhledem na přírodní krásy Cornwallu.

Nejčastější dotazy turistů

  1. Jak se dostanu z letiště do Cornwallu? – Nejlepší možností je pronájem auta nebo veřejná doprava.
  2. Kde se ubytovat v Cornwallu? – V oblasti je dostupná široká nabídka ubytování od luxusních hotelů po útulné penziony.
  3. Co si vzít s sebou na výlety? – Doporučuje se pohodlné boty a oblečení vhodné pro změnlivé počasí.
  4. Která místa jsou nejlepší pro focení? – Ideální fotomotivy naleznete na plážích, útesech a historických památkách.
  5. Jaká je místní kuchyně? – V Cornwallu si můžete vychutnat čerstvé mořské plody, kornoušské pasti nebo tradiční koláče.

Seznam míst